איך לקדם אתר בחינם

איך לקדם אתר בחינם


איך לקדם אתר בחינם
איך לקדם אתר בחינם

מי ששואל את עצמו איך לקדם אתר בחינם חייב לדעת כיצד פועל האלגוריתם של גוגל. במאמר הבא נביא טיפים עבור קידום מן הסוג הזה ונסביר למי הוא מתאים

מנוע החיפוש של גוגל הוא אתר האינטרנט הפופולארי בעולם. הוא משמש בתור שער הכניסה לאינטרנט עבור מיליוני גולשים בכל רגע נתון, בישראל וכמובן גם במדינות אחרות. כתוצאה מכך זקוקים בעלי אתרי אינטרנט לקידום בגוגל. השאלה איך לקדם אתר בחינם היא חלק בלתי נפרד ממערך השיווק, הפרסום והמיתוג של העסק. לא משנה אם האתר מספק שירותים או מוכר מוצרים, קידום בגוגל צריך להיות בראש סדר העדיפויות.

על מנת לקדם אתר אינטרנט במנוע החיפוש של גוגל חייבים לדעת כיצד הוא עובד. באופן עקרוני ובמילים פשוטות ככל האפשר, לגוגל יש אלגוריתם קובע שתפקידו לבדוק את איכות אתרי האינטרנט. לאחר הקלדת שאילתת חיפוש מופנה הגולש לתוצאות רלוונטיות עבורו. ככל שהאתר המקוּדם יותר זמין, פופולארי, איכותי ונגיש, כך צפוי המיקום האורגני שלו במנועי החיפוש לעלות. בנוסף, יש להבחין בין קידום אורגני המשפיע על התוצאות הרגילות לבין הקידום הממומן המופיע בנפרד ועל רקע צבע שונה.

איך לקדם אתר בצורה אורגנית

להלן הפרמטרים המרכזיים הקובעים איך לקדם אתר בחינם:

א. תוכן – התוכן הוא הבסיס של האתר ואותו האלגוריתם של גוגל גולש על מנת להסיק על איכותו. תוכן איכותי יגרום לקידום אורגני וטבעי של האתר במהירות ולאורך זמן. האלגוריתם בודק את רעננות ותדירות התוכן המפורסם באתר ואת נוכחותו של עמוד יצירת קשר.

ב. קישורים – האלגוריתם של גוגל משתמש בין היתר בקישורים נכנסים על מנת לבדוק את תקינות האתר ואיכותו. כמה שיותר קישורים נכנסים מיטיבים עם האתר ותורמים לקידומו. בעיקר חשוב לשים דגש על כמות הקישורים הכללית לאתר שלכם, על כמות הדומיינים המקשרים אל האתר ואל כמות הסאב-דומיינים המבצעים את הקישור. גם אמינות ואיכות האתרים המקשרים, כמות האזכורים שיש למותג ברשת וקישורים חדשים בכל 30 ימים משפיעים על הדירוג.

ג. פעילות– אתר אקטיבי עם זמן שהייה ארוך יקודם באופן טבעי במנועי החיפוש. מנגד, אתרי אינטרנט – אליהם הגולשים נכנסים לשניות ספורות – יירדו בדירוג. האלגוריתם של גוגל מניח כי זמן שהייה ארוך ופעילות גולשים אינטנסיבית הם אינדיקציה לאיכות האתר ולרלוונטיות שלו.

ד. קוד טכני – יש גם פרמטרים טכניים שיקבעו איך לקדם את האתר בחינם. התפקיד שלכם בתור בעלי האתר הוא לדאוג לחווית גלישה אופטימאלית. תצטרכו למדוד את זמן טעינת האתר והדפים הפנימיים, לבדוק האם הוא מתוכנת בצורה נכונה ועל בסיס קוד נוח ומודרני ולוודא שאין תקלות העלולות לפגוע בגלישה.

לסיכום, האינטרס של גוגל הוא להציג לגולשים תוצאות שיספקו אותם. ודאו כי האתר שלכם עומד בפרמטרים ותיהנו מקידום בחינם.Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.