הדפסות מגניבות בכל גודל שתרצוהיום אנו יודעים, שבכדי להעביר מסר טוב, עלינו להשתמש בהומור. אנחנו יכולים לראות לפעמים חולצה עם הדפס מגניב במיוחד, מסר מוצלח שמופיע על שלט פרסומת, ואפילו שלט במקום עבודה של חבר – וכל אלו כוללים מסרים הומוריסטיים, משמעותיים ונוקבים כאחד. בין השאר, באמצעות הדפסות מוצלחות ומגניבות, אפשר להעביר גם מסרים רציניים למדי, ואפשר פשוט ליהנות ממה שמופיע בהדפס. עם זאת, חשוב מאד לדעת שהיום, ההדפסות הללו יכולות להופיע בכל גודל שרק תרצו, ובפורמטים שונים.

באיזה גדלים ופורמטים נוכל לקבל הדפסות מגניבות?

  • הדפסות בכרטיסי ביקור – בין השאר, הדפסות מגניבות יכולות להופיע על כרטיסי ביקור. השאלה היא כמובן באיזה כרטיס ביקור מדובר. אם אתם אמנים, תקליטנים, ואנשים שמגיעים מתחום אמנות והבידור, מדוע שלא תשלבו הדפסות מגניבות על הכרטיס שלכם? לצד שם ודרכים ליצירת קשר, אפשר לשלב ציור או תמונה מוצלחים ועדכניים במיוחד, ואפילו לכלול מסר דו משמעי. יש כמובן להפנות לבית הדפוס את הגלופה המתאימה, ואתם כבר תקבלו את הכרטיס הרצוי עם כל הדפס שתרצו.
  • הדפסות על חולצות – אחד מהתחומים הפופולריים ביותר בכל מה שנוגע להדפסות מגניבות, הוא ההדפסות על חולצות. החוצות מהוות אמצעי מעולה להעברת מסרים חזקים מאד. את החולצות הללו אפשר למצוא בעיקר בשווקים של תל אביב, בפסטיבלים שונים, או בחנויות שמיועדות לכך באופן ספציפי. יש אפשרות לבחור מתוך גלופות מוכנות, ויש אפשרות להביא רעיון משלכם לטובת החולצה.
  • הדפסות על פלוטרים – מדובר על תחום ייחודי, שמתאים למי שרוצה להעביר מסר חזק שיהיה חשוף לאנשים רבים. פלוטרים משמשים בין השאר להדפסות ענק, ולהדפסות רחבות במיוחד, שחורגות מהמדפסות הביתיות הרגילות. הדפסות על פלוטרים מאפשרות לכם להעביר שפע של מסרים מגניבים במיוחד, לצפות אותם היטב, ולתלות אותם היכן שרק תרצו. אפשר בעזרת פלוטרים להדפיס שלטים מיוחדים לבית או למקום העבודה לשימוש פרטי, או להדפיס מסרים שיהיו תלויים על שלטי ענק ברחוב.
  • הדפסות על אריזות מתנה – כאשר אתם רוצים להעניק מתנה לאדם קרוב, יש לזכור שגם העטיפה היא בעלת חשיבות. אפשר ליצור הדפס מגניב על העטיפה של המתנה, וכך אנשים אף ישמרו אותה בהמשך! לא מעט חנויות שרוצות לדאוג למיתוג איכותי, פונות לבתי דפוס, שיספקו להם הדפסים מגניבים על האריזות שלהם, והדבר מסייע במשיכת לקוחות.
  • הדפסות על סטיקרים – עוד תחום פופולרי במיוחד בישראל, הוא ההדפסה על הסטיקרים. הסטיקרים החלו להיות נפוצים מאד בעשורים האחרונים, ועדיין לא נס ליחם. אפשר להדפיס כל מסר שרק תרצו על הסטיקר, וככל שהמסר שנון יותר – כך ייטב.

 

השמיים הם הגבול בכל הקשור להדפסה

אז מה אפשר להבין מכאן? אפשר לראות שהדפסים מגניבים, יכולים להתאים לכל אחד. החל מבן נוער שרוצה להרשים את חבריו, ועד למנהל שיווק שמחפש דרך למתג מחדש מוצר או שירות. בכל המקרים הללו אפשר לפנות לבתי דפוס איכותיים, שיעשו שימוש במכונות להדפסת כרטיסי ביקור, בפלוטרים, ובעוד מכשירים שונים, והכל בכדי שתוכלו לקבל שלל של הדפסות מגניבות ואיכותיות.

 

הדפסות מגניבות
הדפסות מגניבות


Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.