המרכזיות בחברות קידום אתרים

מרכזיות


המרכזיות הן מרכז התקשורת של כל בית עסק. מדובר בכלי תקשורת בסיסי, המאפשר תקשורת קלה בתוך בית העסק ומול הלקוחות. במרכזיות עושים שימוש בתי עסק קטנים (עם מספר קטן של שלוחות ושיחות) ובתי עסק גדולים בעלי מחלקות שירות טלפוני. כיוון שתשתית תקשורתית טובה חיונית לעבודה יעילה של כל בית עסק, המרכזיה היא פתרון יעיל וקל. קיימים סוגים שונים של מרכזיות, ועל כל בית עסק לבחור במרכזיה המתאימה לו מבחינת גודל ותשתית.

כיצד המרכזיות משמשות חברות לקידום אתרים?

• קשר בין מקדם ללקוח: החלק "החיצוני" של בית העסק הוא הקשר בין הלקוח לנציג החברה. בחברת קידום אתרים, בעלי התפקיד האחראים על קידום האתרים עצמם ועל הקשרים עם לקוחות החברה הם המקדמים. הם עומדים בקשר תדיר עם הלקוחות, ובעצם מהווים את נותני השירות והפנים של החברה. הקשר עצמו יתבסס לרוב על שיחות טלפוניות (יותר מפגישות פנים אל פנים או התכתבויות בדואר האלקטרוני). על כן חיוני כי תשתית התקשורת של חברת קידום האתרים תהיה מתאימה לשימוש במספר גדול של שלוחות והעברת כמויות גדולות של מידע. הלקוחות יתקשרו אל המספר הקבוע של החברה, ובאמצעות IVR – נתב השיחות – יגיעו אל השלוחה הרלוונטית אליהם בה עושה שימוש המקדם העומד איתם בקשר. את מערכת ניתוב השיחות יש להגדיר בצורה יעילה, כדי להבטיח הגעה מהירה ביותר של הלקוח אל שלוחת היעד. על כן תכנון IVR נעשה בקפדנות ומושקעת בו חשיבה רבה.

• קשר בין גורמים בחברה: כדי לנהל עסק בצורה טובה ולאפשר עבודה כמה שיותר יעילה, יש להקפיד על תשתית תקשורתית טובה גם בין העובדים השונים של בית העסק. במקרה של חברת קידום אתרים, על המקדמים להיות בקשר רציף עם גורמים שונים בחברה – המנהלים שלהם, יועצי הפרסום, אנשי כוח האדם וכו'. קיום תקשורת טובה בין עובדים בכל חברה, תבטיח כי הפרודוקטיביות שלהם תעלה יחד עם שיתוף הפעולה. קידום אתרים לא שונה, ועל כן גם בחברות הללו מתקיימות בכל יום שיחות רבות בין השלוחות השונות בבית העסק.

מרכזיות

מעבר למרכזיות מתקדמות

מרכזיות תקשורת משמשות את חברות קידום האתרים בכמה אופנים שונים. מצד אחד לתקשורת בין גורמי החברה השונים, החל מהמקדמים ועד למנהלי החברה. מצד שני, הן מאפשרות תקשורת יעילה בין המקדם ללקוח. לכן, כל חברת קידום אתרים שרוצה עבודה יעילה ואפקטיבית יותר תעשה שימוש במרכזיות. כמובן שהיום השימוש במרכזיות אנלוגיות הולך ונעלם והמרכזיות החדשות- מרכזיות ip הן האידיאליות ביותר ליצירת התקשורת בחברה.