יעילות ואיכות עם דפוס דיגיטליכיצד בדיוק עובד הדפוס הדיגיטלי, והיכן אנחנו משתמשים בו בצורה נרחבת כיום?

בעולם הדפוס המודרני, דרך שירותים איכותיים של בתי דפוס שונים, ניתן לאפיין שני סוגים עיקריים של הפקות דפוס – דפוס אופסט מול דפוס דיגיטלי.
במאמר זה נתמקד בסוג השני, ונסביר בדיוק מהם היתרונות של הדפוס הדיגיטלי ומהן האפשרויות השונות שאנחנו מקבלים באמצעותו.
ראשית, עלינו להבין בדיוק במה מדובר – הדפוס הדיגיטלי הוא למעשה שיטת הדפוס שבה אנחנו משתמשים כאשר אנחנו שולחים מסמך למדפסת הביתית שלנו.
הטכנולוגיה מבוססת על שליטת מחשב, המכתיב תבנית הדפסה מסוימת למכונת הדפוס, שמפיקה את עבודות הדפוס בגודל, הצבעים והכמויות המדויקות שנחוצות בהתאם לסוג ההדפסה הנחוצה.
כעת, נבין בדיוק מהם היתרונות של שיטת דפוס זו.

דפוס דיגיטלי

מהם היתרונות הגדולים ביותר של הדפוס הדיגיטלי, לעומת אפשרויות דפוס אחרות?

דיוק ואיכות – דפוס דיגיטלי הוא ככל הנראה שיטת הדפוס המדויקת ביותר, המוציאה את עבודות הדפוס האיכותיות ביותר מסוגים שונים.
כאשר אנחנו צריכים דפוס צבעוני או שחור לבן, בכל כמות באשר היא, בגדלים מיוחדים או על חומרי גלם מיוחדים – הדפוס הדיגיטלי נותן לנו את המענה האיכותי ביותר לצרכים שלנו.
השיטה הממוחשבת עליה מבוסס הדפוס הדיגיטלי מבטיחה דיוק מילימטרי באיכות ההדפסה, גם כאשר מדובר בכמויות גדולות מאוד – וזוהי איכות שלא כדאי להתפשר עליה.
יעילות – דפוס דיגיטלי הוא שיטת דפוס יעילה ביותר, בעיקר כאשר אנחנו רוצים להוציא הדפסות מיוחדות.
בניגוד לשיטת האופסט, העובדת בעיקר עם גליונות נייר רגילים בכמויות גדולות, באמצעות הדפוס הדיגיטלי ניתן להדפיס כמעט על כל חומר גלם, עם מכונת ההדפסה המתאימה – ובכל גודל גם כן.
היעילות הזאת היא לא עניין של מה בכך כשזה נוגע לשירותי דפוס.

כשאתם צריכים שירות עבור הדפסות בשיטת הדפוס הדיגיטלי, פנו לבית דפוס ברמה הגבוהה ביותר

שירותי דפוס דיגיטלי הם שירותי דפוס איכותיים ביותר, וכאשר אתם זקוקים להם אתם צריכים בית דפוס המתמחה בהם.
עם זאת, ההמלצה שלנו היא למצוא בית דפוס שיודע לענות על כל צורך שלכם – בין אם באמצעות הדפוס הדיגיטלי ובין אם בטכנולוגיית אופסט.
כך, כל צורך דפוס שלכם ייענה לאורך זמן רב.