כיצד בוחרים חברת קידום אתרים אורגני בצפוןקידום אתרים מבוצע במטרה לשפר את המיקום שלהם בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש המובילים. רוב מאמצי הקידום מתמקדים מטבע הדברים במנוע החיפוש של גוגל כי הוא הנפוץ והפופולארי בעולם, אך חשוב להביא בחשבון גם את המיקום בתוצאות של שאר מנועי החיפוש. כמו כן, בעלי אתרים צריכים להבין את המשמעות של שירותי קידום שניתנים על ידי חברה מקומית.

יש כמה סיבות שבגללן כדאי לתושבי חיפה למשל לקבל שירותי קידום אתרים אורגני בצפון, בעוד לתושבי דימונה עדיף לקבל שירותי קידום אתרים בדרום:

א. היכרות עם המתחרים המקומיים – קידום אתרים בצפון מבוצע בצורה שונה מאשר קידום אתרים במרכז או בדרום. ראשית, חברות הקידום מכירות את המתחרים המקומיים של הלקוח. שנית, החברות יכולות לשלב בין קידום אתרים במנועי חיפוש לבין קידום אתרים ברשתות החברתיות, בקמפיין באנרים, בשיתופי פעולה על בסיס תוכן וכן הלאה.קידום אתרים

ב. איסוף המלצות – קל יותר לקבל המלצות על חברת קידום אתרים מקומית מאשר לחפש אותה בעיר אחרת. מי שגר בחיפה, בקריות, ברמת הגולן או בגליל יכול לקבל המלצות על שירותי קידום אתרים בצפון, בעוד מי שגר בדרום יקבל המלצות על שירותי קידום אתרים בבאר שבע. כמו כן, תושבי המרכז יקבלו המלצות על קידום אתרים בתל אביב, רמת גן, גבעתיים וגוש דן.

ג. השוואת מחירים – חברה מקומית גובה מחיר אטרקטיבי כי היא מעוניינת לייצר לעצמה מוניטין חיובי בקרב תושבי האזור. לעומת זאת, חברה שנמצאת בעיר אחרת עלולה לנצל את המרחק ולפעול בצורה לא אובייקטיבית. התוצאה היא שעדיף להזמין שירותי קידום מחברה מקומית כדי לחסוך הוצאות ומשאבים.

איך מוצאים שירותי קידום אתרים אורגני בצפון?

אחרי שמחליטים להתמקד בחברות מקומיות ואוספים המלצות, ניתן לתאם פגישת היכרות עם נציגי חברות קידום אתרים בצפון, בדרום או במרכז.

חשוב להגיע לפגישה מוכנים ולשאול כמה שיותר שאלות. אפשר לברר על הניסיון של נציגי החברה ועל שיטת העבודה שלהם. באותה הזדמנות ניתן גם לקבל הצעת מחיר ספציפית על קידום אתרים ולשאול מה היא כוללת.