כיצד בניית אתר בצורה טובה משפיעה על קידומו ברשתהצלחה של אתר אינטרנט בדרך כלל קשורה בשני גורמים – הבנייה שלו והקידום שלו

כל בית עסק וכל שירות שמכבד את עצמו בעולם המודרני של שנת 2016 יודע היטב שאתר אינטרנט איכותי הוא תנאי בסיסי להצלחה בעולם של היום. הביטוי "אם אתה לא שם אתה לא קיים" מעולם לא היה נכון יותר, בעובניית אתריםלם שבו כל שירות שהאדם הממוצע מחפש זמין לו בחיפוש של עשיריות שנייה במכשיר הטלפון החכם שלו. אם כן, ברור מדוע ההשקעה של חברות ועסקים שונים באתרי האינטרנט שלהם היא כל כך גדולה, ובדרך כלל מדובר בהשקעה בשני צירים שהיה נהוג לחשוב עליהם כעל נפרדים – בניית אתרים איכותית, כלומר ההקמה של האתר, העיצוב שלו והתכנים שמרכיבים את הליבה שלו, וקידום אתרים איכותי – דרך שירותים המתמחים בכך ויודעים להשתמש במניפולציה האיכותית על מנועי החיפוש, שמבטיחה את הקידום האורגני והאיכותי של האתר, בנוסף לפרסום ישיר יותר באינטרנט שהוא ציר נפרד. עם זאת, כיום כבר ישנה הבנה ששני התחומים הללו הם לא נפרדים כלל וכלל.

בניית האתר וקידום האתר באינטרנט הם לא תחומים נפרדים כלל וכלל, ויש ביניהם קשר רב

  • קשר התוכן – הקשר הברור ביותר בין בניית אתרים וקידום אתרים הוא כל מה שקשור לתוכן שממלא את האתר. מעבר לכך שמדובר בחלק מהותי מהתחום שנקרא קידום אתרים, שכל מי שעוסק בתחום מבין היטב את חשיבותו עבור מנועי החיפוש השונים, הרי שחשוב להבין שאתר שהתוכן שלו מושקע ואיכותי הוא גם אתר שקל יותר לקדם וגם אתר שעושה לעצמו את השירות הטוב ביותר בכל הנוגע למשיכה ללקוחות שכבר נמשכו לאתר וביצירת קשר פה לאוזן של לקוחות.
  • קשר האיכות – כיום, חברות מובילות באמת של קידום אתרים הן גם כמעט תמיד חברות שמציעות שירותי בניית אתרים ברמה הגבוהה ביותר. כאשר אנחנו פונים לחברה שכזו התועלת שלנו היא כפולה עבור אתר האינטרנט שלנו – לא רק שאנחנו מקבלים שירותי בנייה לאתר שמבטיחים לנו אתר עם תוכן איכותי ועיצוב איכותי, אנחנו גם פונים לשירות שיודע להתחשב בשיקולים של קידום ושל איכותי האתר בעצם תהליך הבנייה, והופכים את קידום האתר לחלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהתכנון ומהבנייה של האתר עצמם. הקשר הזה בין בניית האתר לבין הקידום שלה הוא הבנה שתוביל את האתר שלנו להיות מוביל באמת.

השקעה באתר אינטרנט לא יכולה להתבצע רק בציר אחד – את התוצאות הטובות ביותר מקבלים בהשקעה משולבת

כאמור, האינטרנט ואתר האינטרנט של העסק שלנו הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו בעולם המודרני, וכאשר אנחנו משקיעים את ההשקעה המשולבת בבניית אתרים ובקידום אתרים, בדרך כלל דרך שירותים המתמחים במתן השירות המשולב והאיכותי הזה, התוצאות שאתר האינטרנט שלנו מפיק עבורנו לטווח הקצר והארוך תהיינה איכותיות בצורה שלא הכרנו.