מהו משרד פרסום דיגיטלי?

משרד פרסום דיגטלי


בעידן האינטרנט בו אנו חיים לא ניתן להתעלם מאפשרויות הפרסום הדיגיטלי. עולם הפרסום הולך ומשתכלל, וכיום רוב הפעילות לפרסום עסקים מתבצעת ברשת. כדי לזכות בחשיפה רחבה אך אפקטיבית, וכדי לחזק את המותג ולהגדיל את מספר הלקוחות, חשוב כי כל עסק ישכור את שירותיו המקצועיים של משרד פרסום דיגיטלי. לכן, חשוב לדעת מהו משרד פרסום דיגיטלי וכיצד הוא יכול לסייע לכם למנף את העסק ולזכות בלקוחות חדשים, להגדיל מכירות, לחזק את הקשר עם הלקוחות ולהפוך את העסק למותג מנצח.

מה מציע משרד פרסום דיגיטלי ללקוחותיו?

משרד פרסום דיגיטלי מציע תחת קורת גג אחת מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר:

  • בניית אסטרטגיה דיגיטלית מנצחת
  • בניית אתרים רספונסיביים המותאמים גם למובייל
  • עיצוב אתרים ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה לערכי המותג וחזון העסק
  • קידום אתרים אורגני וממומן בגוגל וברשתות החברתיות
  • קמפיין פרסום ביוטיוב
  • פעילות שיווקית אינטראקטיבית באינטרנט
  • קריאייטיב ורכש מדיה לפרסום באנרים וכתבות שיווקיות בפורטלים ובאתרים מקצועיים

משרד פרסום דיגטלי

משרד פרסום דיגיטלי בונה יחד עם הלקוח אסטרטגיה דיגיטלית לאחר אפיון והבנת צרכי הלקוח. בניית אסטרטגיה דיגיטלית מתחילה באפיון העסק וקהל היעד אליו יש להגיע, ולאחר מכן קובעים תכנית פעולה אפקטיבית בהתאם ליעדים ברי השגה ובהתאמה לתקציבו של הלקוח.
כדי להצליח ולהשיג את היעדים הנקבעים מראש יציע צוות משרד הפרסום הדיגיטלי חבילה מותאמת אישית לניהול פעילות הפרסום והשיווק באינטרנט. צוות המשרד יעשה שימוש בכלים הטכנולוגיים החדשניים ביותר שקיימים, לדוגמה בניית אתרים רספונסיביים ונגישים, ועיצוב אתרים המשקפים את חזון המותג וכוללים ממשק ידידותי לחוויה אופטימלית של הגולשים.
בשלבים הראשונים, משרד הפרסום הדיגיטלי יעסוק בבניית אסטרטגיה דיגיטלית מותאמת אישית וביצירת פעילויות הדיגיטל המתאימות בהתאם לתקציב המוגדר מראש וקהל היעד אליו מעוניינים להגיע. ברוב המקרים, הפעילות תתחיל עם בניית אתר חדש או התאמת האתר הקיים לרוח התקופה ובכלל זה אופטימיזציה של האתר ועיצוב האתר.
במקביל, כדי לזכות בחשיפה גבוהה אך ממוקדת נהוג לשלב פרסום ביוטיוב, ניתן לפתח אפליקציות ייעודיות, לפרסם במובייל וכמובן לנהל קמפיינים בפורטלים גדולים ובאתרים מקצועיים רלוונטיים לתחומי העיסוק של החברה. כמו כן, המשרד ידאג לתוכן שיווקי, מעניין ובעל ערך מוסף להטמעה באתר העסק, בפייסבוק, בפורומים מקצועיים וכיוצא בזה.