פרסום באמצעות שילוט על בניינים

שילוט


שילוט על בניינים
שילוט על בניינים

כבר יותר מעשור, שהמפרסמים השונים שמים לב שיש להם פוטנציאל חזק מאד לפרסום – וזאת בעזרת הפרסום על בניינים ציבוריים! הבניינים הללו הרי נראים היטב, ולידם עוברים אלפי, אם לא עשרות אלפי אנשים מידי יום, ויכולים להיות חשופים למסר השיווקי. מדובר על שטחים עצומים שעד לא מזמן, איש לא חשב להשתמש בהם – אבל כיום אפשר בהחלט למצות אותם! אז כיצד נשתמש בהם לפרסום?

כמה שיטות אפשריות לפרסום

פרסום עם שילוט – זוהי ככל הנראה השיטה הנפוצה ביותר לפרסם על בניין ציבורי. פשוט פורסים אמצעי שילוט מיוחדים לאורך או רוחב הבניין, ומשתמשים כמובן בשטח העצום שלו תוך כדי התחשבות בשטח, על מנת שהשלטים לא יסתירו את החלונות, פתחי אוורור, ועוד פתחים נחוצים. לרוב, מדובר על אמצעי שילוט באמצעות יריעות PVC גדולות ועמידות במיוחד, אם כי קיימים גם שלטים מסוגים אחרים. היתרון הוא שגם ניתן בכל כמה זמן להחליף את השלטים שפרוסים על המבנים.

פרסום עם אורות ניאון – דרך נוספת לפרסם על בניינים ציבוריים, היא עם תאורת ניאון מיוחדת. ניתן להתקין שלטי ניאון על גבי מבנים ציבוריים, ובכך לפרסם את העסק שלכם – בין אם הוא נמצא בתוך הבניין, או באזור הסמוך. זהו פתרון שקצת יותר מורכב להחליף, אבל כפתרון קבוע לפרסום ושיווק זה רעיון מצוין.

פרסום עם תאורה – זוהי דרך מיוחדת ומקורית, אשר ניתן לממש בעיקר על גורדי שחקים. משתמשים במערכות לייזר מיוחדות אשר יוצרות תאורה יוצאת דופן על המבנה – ובכך יכולים להעביר מסרים שונים. היתרון הוא שזו פרסומת מרשימה במיוחד – אך לרוב יהיה ניתן לממש אותה רק לערב אחד משום גובה עלותה. זה טוב בעיקר לאירועים יוצאי דופן, ואפשר להשתמש בהם כדי להעביר מסר מכל סוג שהוא.

במה אתם תעדיפו להשתמש?

אין ספק שפתרונות שילוט יכולים להתאים לרוב המפרסמים והמשווקים, שכן זהו הפתרון המקובל ביותר כיום, המשתלם ביותר, והנוח ביותר – וגם בעלי הבתים והבניינים מעדיפים פתרון זה. עם זאת, ברור שאפשר גם לשקול לעתים פתרונות נוספים, על מנת שאם תוכלו למצות את פוטנציאל התקציב שלכם לשיווק.