פרסום בפייסבוק –הפלטפורמה החברתית לקידום עסקים!פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה, החשובה והמשפיעה ביותר בעידן המודרני בו אנו חיים ומתנהלים, היא ללא ספק הפלטפורמה החברתית האופטימאלית ביותר לצרכי קידום, שיווק ופרסום עסקים. בישראל, מונה הרשת החברתית קרוב ל-4 מיליון חברים שמחצית מהם מקיימים פעילות יומיומית ענפה בעמודי הפרופיל האישיים שלהם.

תחום הפרסום בפייסבוק מתאפשר באמצעות מגוון רחב של אמצעים הכוללים בין היתר: ניהול עמודים עסקיים בפייסבוק, אתרי פייסבוק למכירה מקוונת של מוצרים ושירותים, קמפיינים ממומנים בפייסבוק ועוד. האפקטיביות של מערכי פרסום בפייסבוק, הובילה לכך שיותר ויותר חברות ועסקים גדולים במשק הישראלי, מפנים תקציבי ענק לצרכי פרסום ברשת החברתית, וזאת לצד אלפי בתי עסק ונותני שירות מכל תחומי המסחר, התעשייה והשירות, המבססים את פעילותם השיווקית באמצעות ניהול ממוקד ומדויק של עמודי פרופיל עסקיים בפייסבוק.

פרסום בפייסבוק

הפרסום בפייסבוק –כל היתרונות בהישג יד!

הפרסום בפייסבוק, מבוסס בין היתר על אפשרויות הפילוח המדויקות העומדות לרשות בית העסק המפרסם בכל הנוגע לאיתור קהלי יעד רלוונטיים לתחומי המוצר או השירותים המוצעים על ידו. יכולות הפילוח הממוקדות הפכו את הפייסבוק לאחד מפלטפורמות הפרסום ההכרחיות ביותר עבור כל בית עסק המעוניין להגיע באופן ישיר וממוקד לקהל לקוחותיו.

על מנת ליהנות מכל היתרונות הנלווים לפלטפורמת הפייסבוק כאמצעי פרסום יעיל ומדויק לכל בית עסק, אנו ממליצים לכם לבצע מחקר מקיף טרם ביצוע פעולות הפרסום השונות ברשת החברתית. מטרת המחקר היא לאפיין את אופי הפעילות הרצויה לכם בפייסבוק, להגדיר את קהלי היעד הרלוונטיים לכם, לבחון את פעילות המתחרים ברשת החברתית ואף למקסם את החשיפה היומיומית שלכם בפייסבוק.

בניגוד לאפיקי מדיה אחרים בהם שיטות הפרסום פועלות במתכונת של "העברת מסרים לקהל היעד", הפרסום בפייסבוק משלב בתוכו אפשרויות תקשורת דו כיווניות- מול קהל לקוחותיכם. כפועל יוצא מכך, פעולות הפרסום בפייסבוק חייבות להיות מותאמות לשפה החברתית התואמת את קהלי היעד אליהם אתם פונים.

מהלכי פרסום יצירתיים בפייסבוק הם ברוב המקרים מהלכי פרסום המתוכננים לפרטי פרטים "מאחורי הקלעים", והם מונגשים לקהל הלקוחות הרלוונטי לכם באמצעים שונים שמטרתם אחת ויחידה: הנעה לפעולה.

באמצעות ניהול מהלכי פרסום ממוקדמים ומדויקים בפייסבוק, גם אתם תוכלו למנף את הפעילות החברתית שלכם ברשת וליהנות מעלייה מתמדת במחזורי המכירות. את מהלכי הפרסום היצירתיים והממוקדים בפייסבוק, מומלץ לנהל באמצעות חברות אינטרנט המתמחות בנושא. חברות אלו מעמידות לרשות כל אחד ואחת מכם, מגוון רחב של פתרונות פרסום, שיווק וקידום באמצעות הפייסבוק.