שירותים הניתנים מחברות קידום

ניקוי מוניטין


קידום אתריםיותר ויותר אנשים מבינים שאם הם רוצים שהעסק שלהם יצליח – הם חייבים לפנות לחברות קידום אתרים. המטרה של חברת הקידום היא כידוע לגרום לכך שחברה שפועלת באינטרנט תופיע יותר, תהיה בולטת יותר, ושיהיו לה יותר אזכורים חיוביים ברשת. חלק מחברות הקידום הן כבר חברות מפורסמות וידועות מאד. החברות הישראליות אף פועלות כיום בשוק הבינ"ל ושיש גם כיוון הפוך של חברות בינ"ל שמתחילות לפעול בישראל. אולם בשורה התחתונה – אילו שירותי קידום אפשר בכלל לקבל מחברות הקידום? הנה כמה מהשירותים המרכזיים שחשוב להכיר:

להוביל בכל השירותים

  • קידום אורגני בגוגל – אחד מהשירותים הבסיסיים והחשובים ביותר של חברות הקידום, הוא לדאוג לכך שהאתרים של הלקוחות שלהם יופיעו בראש התוצאות במנוע החיפוש המפורסם גוגל. הפילוח צריך להיות כמובן לפי מילות מפתח אשר רלוונטיות לאתר, כך שכאשר אדם מסוים יחפש מילה או ביטוי – יגברו הסיכויים שהוא יגיע לאתר הרלוונטי של הלקוח של חברת הקידום. בין השאר צריך גם להישאר עם האצבע על הדופק, משום שגוגל מנסים בכל עת לעדכן את האלגוריתם שלהם (הם עצמם מנסים להקטין את היכולת של האנשים לבצע קידום אתרים אורגני ומעדיפים שאנשים ישתמשו בכלי בתשלום אליהם). הקידום האורגני הוא אם כן אחד הכלים הבסיסיים והחשובים משום שאנשים פשוט נוטים יותר ללחוץ על התוצאות המובילות בגוגל ונוטים לראות בהן אמינות.
  • קידום דיגיטלי ברשתות – הנושא של קידום דיגיטלי ברשתות חשוב מאד בין השאר לקבוצות רכישה אשר פעילות במרחב הווירטואלי. הדבר בולט במיוחד בכל הנושא של קידום נדל"ן וירטואלי. כיום ישנם לא מעט יזמים אשר מעוניינים לנהל קבוצות רכישה שלמות לנדל"ן אך ורק דרך הרשת. הרעיון הוא ליצור קשר עם משקיעים פוטנציאליים שיבדקו את הנכס, ויבצעו את רוב התהליך ברשת. כמובן שלצורך כך יש לתפוס את הלקוחות במקומות הרלוונטיים. חברות הקידום דואגות ליצור רשת מסועפת של קשרים בין אתרים ובין רשתות חברתיות, וכמובן שלקדם בהן את הלקוחות שלהם. כך ניתן לקדם קבוצות רכישה מסקרנות בתחומים רבים, כולל גם תחום הנדל"ן הדיגיטלי.
  • קידום ממומן בגוגל – שירות נוסף שניתן לקבל מחברת הקידום, הוא השירות של קידום ממומן בגוגל. בקידום זה אתם משלמים לגוגל וכך האתר מתפרסם בראש רשימת התוצאות וצבוע בצבע מיוחד. היתרון הוא ביכולת לקבל חשיפה מהירה ראשונית ובתשלום רק לפי כמות הלחיצות. למה לעשות זאת דרך חברת קידום? בעיקר כי לחברה כזו יש את הידע והכלים למקסם את האפקטיביות של השירות המיוחד ולשבת אתכם על תוכנית של קידום ממומן להמשך.

אלו לא השירותים היחידים

מובן שחברות הקידום יכולות גם לספק לכם שירותים נוספים אשר יטיבו עמכם, ביניהם חבילות טריפל מגוונות ששווה לבדוק. מדובר בין השאר על פעילות אינטנסיבית לקידום העסק שלכם ברשתות החברתיות השונות, מחיקת אזכורים שליליים לעסק בגוגל, הקמת בלוג אישי לעסק, ועוד.